Після інсульту у 43 я знову воджу машину: дякую реабілітаційному центру після інсульту «Благодать»
Після інсульту у 43 я знову воджу машину: дякую реабілітаційному центру після інсульту «Благодать» Мені 43 роки і я уже пережив інсульт. Не дивлячись на те що я молодий і все таке, це зі мною…